700 crossover

Cornilleau.cz - vysoká kvalita a jedinečný design pro stolní tenis!

Stoly na stolní tenis značky CORNILLEAU jsou již tradičně spojeny s velmi vysokou kvalitou a originálním designem výrobků.
Díky novým inovačním procesům ve firmě, dokonalé znalosti herního prostředí, špičkovému designu, použití nových technologií výroby a použití nových materiálů, vyrábí firma CORNILLEAU produkty nejvyšší světové kvality. Díky těmto schopnostem je vždy o krok před konkurencí. Jsme potěšeni, že Vám můžeme nabídnout vše na stolní tenis této francouzské značky a posunout tak Vaše zážitky z hraní stolního tenisu o mnoho výše. Více zde.
 
Stoly OutdoorStoly Outdoor

LIMITOVANÁ EDICE - Stůl na stolní tenis pro fanoušky Star Wars! Ať vás provází síla!

Cornilleau Star Wars


Venkovní stůl na stolní tenis v limitované edici Star Wars. Tato limitovaná edice venkovních stolů na ping pong je fantastická volba pro fanoušky Hvězdných válek a zároveň nabízí dokonalé vlastnosti pro hru. Stůl francouzské značky Cornilleau v barvách temné strany síly je vyrobený v modelové řadě 300S.

Této limitované edice bylo vytvořeno pouze 1000 stolů. Každý z nich má kovovou desku s vyrytým jedinečným číslem. Zavírací systém DSI zajišťuje snadnou a rychlou instalaci, zatímco vrchní nátěr SOFTMAT zabraňuje oslnění ve slunečných dnech.

Tento venkovní stůl je pro všechny nadšence Hvězdných válek nutností. Vyměňte obyčejný ping pongový stůl za dokonalou limitovanou edici. Nechť bitva započne!

Cornilleau Star Wars

 

Přijďte si zahrát stolní tenis do Brna!

Přijďte si zahrát stolní tenis do Brna. Stoly na stolní tenis značky Cornilleau PRO 510 Outdoor jsme v červnu 2018 instalovali na dětských hřištích v ulici Sladkého, vnitrobloku sídliště Komárov a RN Jeneweinova v městské části Brno-Jih. Přejeme Vám příjemnou zábavu při této hře! Vlastní pálky a míčky s sebou!
 

Ping pongové stoly Cornilleau pro komerční účely

Cornilleau stůlTěší nás váš zájmem o stoly na stolní tenis pro komerční účely a tak jsme pro Vás připravili fotky přímo z realizací.
Zde jsou k vidění vybrané realizace prémiového stolu CORNILLEAU PRO PARK, které naše firma doveze a sestaví přímo u Vás. Ve fotogalerii můžete vidět všechny druhy upevnění (zabetonování do země, zatížení pískem a přivrtání do země). Tyto stoly doporučujeme zejména pro veřejné parky, obce, školy a hotelová zařízení. Za kvalitu provedení a zpracování výrobků značky Conrilleau ručíme, Domafit s.r.o.


 

Stůl na stolní tenis Cornilleau CROSSOVER 700m

... Když hledáte dokonalý outdoorový stůl
Stůl na stolní tenis Cornilleau CROSSOVER 700m Ping pongový stůl Cornilleau 700M Crossover je absolutní špičkou mezi outdoorovými stoly na stolní tenis. Výsledek skvělého designu, precizního zpracování a desítek let zkušeností je Crossover 700M, novnka z produktové dílny Cornillau. Tyto stoly jsou vyráběny přímo ve Francii, kde má společnost kompletní dohled nad výrobními postupy počínaje výběrem dodavatelů a použitím materiálů, přes design až po samotnou výrobu a výsledné zabalení produktu do krabice.

CROSSOVER 700M nabízí :
• Kvalitní kovová konstrukce s pozinkovanou ochranou proti korozi
• Ocelové profily zakončené ochrannými plastovými komponenty
• Rám desky o šířce 60 mm
• Deska je 9 mm pryskyřicový laminát v šedé barvě.
• Deska je díky patentované technologii výroby dlouhodobě odolná vůči nepříznivému počasí i mechanickým vlivům, dokonce i po úderu pálkou zůstává bez poškození.
MAT TOP Technolgy - pro minimalizaci odlesků při venkovní hře
• DSI a COMPACT TECHNOLOGY pro bezpečné rozložení stolu

Výškově nastavitelné nohy
• Zásobník na míčky i na pálky
• Kompaktní rozměry při složení
• Stůl je vhodný pro venkovní použití i do interiérů a vlhkých prostor.
• 4 zdvojená otočná terénní kola s brzdou pro snadnou manipulaci v každém terénu
• Možnost použít půlku desky jako protihráče

Tento Stůl Vám ZDARMA dovezeme a sestavíme odborně proškoleným technikem
Záruční doba na hrací desku a rám je 10 let.
Síťka je zahrnuta v ceně produktu.
 

Snažíte se vybrat ideální stůl na stolní tenis ?

... Připravili jsme pro Vás velké srovnání stolů Cornilleau
Společnost Cornilleau má ve svém portfóliu mnoho stolů na stolní tenis. Jednotlivé řady se od sebe liší v různých aspektech. Přičemž platí, že každý zákazník ocení různé přednosti, někteří preferují cenu a nevyžadují žádné zvláštní vlastnosti. Jiní si rádi připlatí za nadstandardní vlastnosti stolů na stolní tenis

Připravili jsme pro Vás velké srovnání parametrů stolů na stolní tenis CORNILLEAU tak, abyste byli v obraze mohli si optimálně vybrat stůl, který Vám bude nejlépe sedět.


 

Ozvěny z Metropole Zličín

Pěkný plácek, parádní ping pongové stoly, cyklohračky a chuť užít si co nejvíce sluníčka !
Ozvěny z Metropole Zličín Ve dnech 27-29.6 nás bylo možné navštívit v obchodním centru metropole Zličín. Za tři dny se u našeho koutku zastavilo opravdu pořádné množství lidí. Rodiče s dětmi, dospělí a stejně tak i ti nejmenší se na chviličku mohli zastavit a užít si radost ze sportu. Nebylo třeba organizovat soutěže, lidi dokázali ocenit prostou radost z pohybu a chvilkového soupeření na čerstvém vzduchu!

Pohodová atmosféra dokonce přilákala ostravského patriota a písničkáře v jednom - Rudu z Ostravy. Ruda si zahrál několik her s naším kolegou Patrikem. Na první pohled bylo znát, že má opravdový cit v ruce a když se k tomu připočetla i naprosto nehraná zarputilost a smysl pro nadsázku, Patrik neměl moc šancí vzdorovat.

Téměř na každém návštěvníkovi našeho koutku bylo vidět, že i v dnešním světě lidi rádi na chvíli vypnou od běžného shonu a starostí a byli rádi, že si mohou jen tak plácnout do balonku se svojí ratolestí. Do budoucna pro Vás rádi připravíme podobné akce abychom Vám mohli být opět o něco blíže.

Váš team DOMAFIT !Na ukázku jsme pro Vás měly připraveny tyto výrobky :

Basketbalový koš LifeTime
Stoly na stolní tenis venkovní
Dětská odrážedla
Dětská odstrkovadla
Šlapací káru

 

Naštivte nás v Metropoli Zličín 27-29.6.2013

Vyzkoušejte si výrobky značek PUKY, CORNILLEAU a LIFETIME
Naštivte nás v Metropoli Zličín 27-29.6.2013 Zveme Vás na právě probíhající prezentaci ping-pongových stolů Cornilleau, dětských odrážedel PUKY, a venkovních basketbalových košů LIFETIME, která probíhá od čtvrtka 27.6. do soboty 29.6.2013 u hlavního vchodu do nákupního centra METROPOLE ZLIČÍN.

Od 9 hodin ráno do 20 hodin večer si můžete vyzkoušet, jak se hraje na kvalitních venkovních stolech francouzského výrobce Cornilleau, jichž je firma Domafit Fitness s.r.o. výhradním dovozcem. Malé děti si mohou vyzkoušet odrážedla různých velikostí německé značky PUKY, nebo hod na samostatně stojící venkovní basketbalový koš.

Na vystavené zboží obdržíte slevový kupon, který můžete uplatnit na okamžitý, nebo případný budoucí nákup tohoto sportovního vybavení. Ostatní produkty můžete vyzkoušet v naší prodejně na Praze 4, nebo v centrále firmy v Jenči u Prahy.

Příjemnou zábavu.
 

Cornilleau team v plné kráse a objemu :-) !!!

. . . Někdy není na škodu vědět, kdo pro vás zařizuje zákaznický servis
Cornilleau team v plné kráse a objemu :-) !!! Začíná jarní, potažmo letní sezóna a tak jsme si řekli, že by bylo dobré udělat po nějaké době opět společnou fotku. Oproti letům předešlým jsme museli fotit z větší dálky, abychom se všichni vešli. Osobní kontakt je pro nás prioritou, jedině tak pro Vás můžeme zajistit kompletní servis, od odborné konzultace při výběru stolu, přes přepravu, montáž a servis vše, co s Cornilleau a světem ping pongu souvisí!

Na jaro jsme pro Vás připravili dvě outdoorové novinky. Jedná se o šedé verze stolů Cornilleau 510 a Cornilleau 540
 

Víte, co se stane, když necháte stůl Cornilleau na mrazu v nehostinných podmínkách ?

Prohlédněte si pár fotografií a sami si udělejte představu !
Víte, co se stane, když necháte stůl Cornilleau na mrazu v nehostinných podmínkách ? Připravili jsme pro Vás opravdu povedený test outdoorového stolu Cornilleau. Řekli jsme si, že lepší bude důkaz namísto slibů a tak jsme se rozhodli nechat stůl CORNILLEAU Sport 400M venku i přes zimu. Cirka od začátku ledna jsme pak pozorovali, co se stane. Jak bude stůl reagovat na zimu, vlhkost, vítr, změny počasí a potom, jako bonus, na našeho Petra, který stůl prověřil poněkud netradičním způsobem.

A výsledek?


Co se stane, když necháte stůl Cornilleau v mrazu? NIC
Co se stane, když stůl Cornilleau pokryje sněhová závěj? NIC
Co se stane, když si na stůl Cornilleau někdo odskočí? NIC

Stoly Cornilleau zvládají všechny nástrahy, které jim přichystá počasí, nebo jeho uživatelé. Nutné je také zmínit, že stoly dopravujeme zcela zdarma a to včetně montáže
 

Přesuňte děti od PC na sluníčko

Přesuňte děti od PC na sluníčko Ohnutá záda, unavené oči, hodiny trávené ťukáním do klávesnice a kamarádi on-line. Noční můra nejednoho osvíceného rodiče. Jak děti dostat od elektronických bedýnek zpátky do pohybu? Zkuste udělat letos na jaře změnu a věnujte kousek zahrady ping pongu. Venkovní stoly Cornilleau určitě vytáhnou z doupěte nejen děti. Hrát může celá rodina a možná na nějaký jarní turnaj zlákáte i sousedy. Pohyb na čerstvém vzduchu, endorfiny vyplavené během sportování, týmové spiklenectví a přátelé, které můžete skutečně poplácat po zádech, jsou benefity, které už stojí za úvahu. A hrát pinčes se naučí snad opravdu každý…
 

Cornilleau na Veletrhu ISPO 2013 v Mnichově

Cornilleau na Veletrhu ISPO 2013 v Mnichově Na celosvětovém sportovním veletrhu ISPO, který se koná každým rokem v Mnichově, se představují inovace v oblasti sportovního náčiní. Tradičně zde měla svůj stánek firma Cornilleau, francouzský výrobce jedinečných pingpongových stolů a příslušenství. Úžasným překvapením pro nás byl nový venkovní stůl, který má nahradit těžké betonové stoly. Přestože je velmi těžký a odolný, má hrací vlastnosti vnitřního stolu. Šroubuje se z několika dílů, takže k instalaci není potřeba jeřáb. Naši technici montáž zvládnou během hodiny. A navíc je opravdu krásný, nemyslíte?
 

CORNILLEAU - SPONZOR A DODAVATEL STOLŮ PRO SVĚTOVÉ ŠAMPIONÁTY!

CORNILLEAU - SPONZOR A DODAVATEL STOLŮ PRO SVĚTOVÉ ŠAMPIONÁTY! Pouze na osvědčené kvalitě se mohou hrát světové šampionáty ve stolním tenise! Toto je nejvyšší pocta, jakou může výrobce stolů dosáhnout. Proto o kvalitách francouzských stolů na stolní tenis ani chvíli nepochybujte a rovněž se o ní přesvědčte. Zakoupíte-li stůl značky Cornilleau, budete používat stůl světových šampionátů!
 

Infolinka:

Po-Pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

 

gatian-3

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2012 - 2017
Mapa webu   PR články