Úvod -> Homepage -> Ozvěny z Metropole Zličín
 

Ozvěny z Metropole Zličín

Pěkný plácek, parádní ping pongové stoly, cyklohračky a chuť užít si co nejvíce sluníčka !
Ozvěny z Metropole Zličín Ve dnech 27-29.6 nás bylo možné navštívit v obchodním centru metropole Zličín. Za tři dny se u našeho koutku zastavilo opravdu pořádné množství lidí. Rodiče s dětmi, dospělí a stejně tak i ti nejmenší se na chviličku mohli zastavit a užít si radost ze sportu. Nebylo třeba organizovat soutěže, lidi dokázali ocenit prostou radost z pohybu a chvilkového soupeření na čerstvém vzduchu!

Pohodová atmosféra dokonce přilákala ostravského patriota a písničkáře v jednom - Rudu z Ostravy. Ruda si zahrál několik her s naším kolegou Patrikem. Na první pohled bylo znát, že má opravdový cit v ruce a když se k tomu připočetla i naprosto nehraná zarputilost a smysl pro nadsázku, Patrik neměl moc šancí vzdorovat.

Téměř na každém návštěvníkovi našeho koutku bylo vidět, že i v dnešním světě lidi rádi na chvíli vypnou od běžného shonu a starostí a byli rádi, že si mohou jen tak plácnout do balonku se svojí ratolestí. Do budoucna pro Vás rádi připravíme podobné akce abychom Vám mohli být opět o něco blíže.

Váš team DOMAFIT !Na ukázku jsme pro Vás měly připraveny tyto výrobky :

Basketbalový koš LifeTime
Stoly na stolní tenis venkovní
Dětská odrážedla
Dětská odstrkovadla
Šlapací káru

< zpět
 

Infolinka:

Po-Pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

 

gatian-3

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2012 - 2017
Mapa webu   PR články